Napísali o nás

 
Darina Ivánová  „pani Martuška, ste šťastná žena, môžte byť hrdá na svojho Braňa, je šikovný a prívetivý k návštevníkom. Osobne som to zistila, keď som nedávno navštívila Penzion Javorina, blahoželám mu a nech sa mu darí v jeho projektoch.“ (Facebook, 02/09/2013).
 
Káťa Šimková velký dík za včerejší Sedliacku grilovačku a lidovou hudbu, byl to neskutečný zážitek, budu se těšit opět příště.“ (Facebook/ 07/07/2013).
 
Anna Štulajterová „Ďakujeme za nádherne strávený víkend u Vás. Vyhrali sme k Vám pobyt s polpenziou a nevieme si ho vynachváliť. Boli sme spokojní so všetkým- krásna, vynovená izba, všade útulne a čisto, máte milý personál a veľmi nám u Vás aj chutilo, varíte podomácky a kvalitne! V dobrom na Vás spomíname a radi sa k Vám opäť vrátime! „(Facebook, 12/05/2013).

 

Martina Martinčeková Rogozinská Ja k Vám budem musieť zavítať ešte raz … chcem konečne vystískať tie zvieratká. Zároveň chcem ale poďakovať za úžasný víkend, ktorý sme mohli vo Vašom penzióne stráviť na stretnutí medovnikárov. Ste skvelý penzión so skvelým personálom. Ďakujem!“ (Facebook, 10/05/2013).

  

JUL KA „bravcova panenka s omackou a sulancaminieco fantasticke, co som u vas jedla, aj teraz mi slinky tecu ked budeme znovu v Cicmanoch, urcite sa znovu stavime, pretoze vase jedlo je varene naozaj srdcom P.S.: kapustnicu varite najlepsiu na celom Slovensku.“ (Facebook, 25/08/2013). 
 
Dana Chabová nová stránka je nádherná…keď si na Slovensku chceme oddýchnuť v krásnom prostredí a pri fajn ľuďoch…jedine v Čičmanoch.“ (Facebook, 09/08/2013).
 
Jozef Bebjak „Je to skvele! U vás sa nám páčilo a určite prídeme i budúce leto na dni obce alebo na iné podujatie. Je užasne že v obci, aj vo vašom penzione sa často konaju tradične podujatia a preto je tam vždy čo zažiť. Dobre som si u vás prečístil hlavu a nabral silu (aj nejake to kilo na viac).“ (Facebook, 18/08/2013). 
 
Marcel Abrahám čičmany a penzion javorina su proste super……….super ludia a vyborna kuchyna…..“(Facebook, 09/08/2013). 
 
Anka Raj „poznám tento penzion,vynikajúco tam varia,personál tiež super a okolie nádherné,výhru by som prijala,už teraz sa teším .-) a ak to nevyjde,tak prajem celému penzionu Javorina veľa spokojných zákazníkov … ste super!!! pekný deň“. (Facebook,  16/08/2013).
 

 

Brian from New Zeland „What a gem! Branko our host was wonderful, excellent English, very helpful with what to do and where to go in Cicmany, provided directions for a long morning walk (we opted to climb the steepest ski slope, 33% gradient), our room was spacious, very clean and well appointed, no problem to get hot water for cups of tea. The dinner menu provided plenty of options of delicious local fare, Branko selected a great wine to accompany dinner. There were excellent breakfast choices also. The village of Cicmany is small, the locals (180 of them) carry on with the daily lives and appear completely tolerant of tourists wondering by taking photos of their quant painted homes. I only wished we had been able to stay longer and enjoy the wonderful walking and cycling options this area provides. There is a sauna, and a local lady can be booked for massage. Parking is at the door. Branko provided several more scenic/tourist must do’s for our trip to Bratislava, all excellent recommendations. We did not want to leave, Pension Javorina is great!! There is nothing to dislike! (Booking.com, (24/08/2013).

Shiu from Hongkong „It’s very clean an comfortable. The environment is very quiet. Easy to find. If there’s a kettle in the room, it would be perfect!“ (Booking.com, 09/08/2013).

TOM from Belgium „The hotel and village make a nice and unique atmosphere. Easy to find once you found the village of cicmany. Very convenient that there is a (good) restaurant in the hotel. Rooms were tidy, large and luxurious.“ (Booking.com, 05/09/2012).

Anni from French „Les repas sont délicieux, copieux et avec des prix abordables. La gentillesse du personnels.“ (Booking.com, 19/08/2013).